Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Aktualności

Amber safe

W 2013 roku Amberline przedstawia najbezpieczniejsze okno na rynku – AmberSafe. Okno AmberSafe powstało na bazie okucia firmy Winkhaus - activePilot Comfort PADK; innowacyjnego okucia z funkcją otwierania, zamykania, uchylania i odstawienia skrzydła od ramy na odległość 6mm; dzięki któremu okno uzyskuje szczelinę wietrzącą bezpiecznie na całym obwodzie okna.

Więcej …
 
Nowe produkty Glaspol

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku, zmianom w trendach architektonicznych, jak również norm z zakresu bezpieczeństwa, dzięki kooperacji z naszymi partnerami z grupy Saint-Gobain Glass Solussion, wprowadzamy na rynek nowe produkty, rozbudowując tym samym, naszą szeroką ofertę. Mając ponad 300 oddziałów w całej Europie dysponujemy niezrónanym doświadczeniem z zakresu przetwórstwa szkła, dzięki czemu możemy zaopatrywać Państwa w wysokowartościowe, a zarazem nowatorskie wyroby szklane.

Naszym celem jest zwiększenie funkcjonalności oraz dostosowanie wyrobów i możliwości konstrukcyjnych do wymagań naszych wspólnych klientów.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy efekt wieloletnich prac badawczych i technologicznych, który umożliwił wprowadzenie tych innowacyjnych produktów.

Więcej …
 
Profil renowacyjny KRISPOL

U progu sezonu jesiennego-zimowego często decydujemy się na wymianę starej bramy na cieplejszą i wygodną bramę segmentową.

Może nas zaskoczyć informacja, że nietypowa budowa garażu utrudnia wymianę bramy. Niewielkie rozmiary lub brak nadproża, węgarków, bądź obu tych elementów jednocześnie komplikuje montaż bramy w tradycyjny sposób. Nasz nowy profil renowacyjny całkowicie eliminuje ten problem.

 

Więcej …
 
Newsy z AMBERLINE

https://www.youtube.com/watch?v=Mamidq6sELY
http://www.youtube.com/watch?v=SdgoYglgQdM
http://www.youtube.com/watch?v=rL52jZQB-Wk

Więcej …
 

 

 


  

 

 

 

 

 

Copyright? PROFIL-PLUS 2013